W tej zakładce znajduje się odnośnik do strony startowej, ogłoszeń, regulaminu oraz kontakt do nas. Zobacz także, co dziś polecamy!

Dziś polecamy!

A A A

.

Virgin Mobile abonament ► bez telefonu ► przedłużenie abonamentu

Oferta telekomunikacyjna!
Autor

Opis

1. Wejdź na daną ofertę (nowy abonament, przenieś numer itp.)
2. Wyszukaj najlepszą opcję, która Cię interesuje.
3. Zarejestruj się, lub zaloguj się (Przy rejestracji zapisz login, hasło)
4. Potwierdź rejestrację (Zobacz także spam w odebranych mailach)
5. Wybierz najlepszą opcję, potwierdź
6. Ciesz się zamówieniem

Video

.

.

Virgin Mobile

Virgin Mobile jest jednym z najbardziej popularnych i największych wirtualnych operatorów telefonii komórkowej, cieszącym się ogromną liczbą klientów, gdyż jest to aż ponad 400 tysięcy osób. Liczba ta z czasem wciąż wzrasta, a klienci mogą skorzystać z abonamentu bądź wybrać numer na kartę.

Marka Virgin Mobile wciąż wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, w związku z czym z dostępnego abonamentu może skorzystać zarówno klient indywidualny i jego rodzina, ale również i cała firma. Co więcej, Virgin Mobile oferuje wiele różniących się między sobą rodzajów umów, przez co klienci mogą wybrać dla siebie tę, która najbardziej im odpowiada. Dodatkowo wybierając konkretny wzór umowy z abonamentem, można wybrać sobie do niego jeden z dostępnych do wyboru telefonów komórkowych, jeśli dany klient ma taką potrzebę.

Ciekawym rozwiązaniem jest rozliczenie dostępu do Internetu tylko i wyłącznie za już wykorzystany transfer. Oznacza to, iż kiedy klient nie wykorzystuje całego pakietu z dostępnym Internetem, nie musi płacić za niego w całości, gdyż płaci on tylko za tę część Internetu, którą sam wykorzystał. Warto wspomnieć również, iż ceny oferowane przez markę są naprawdę przystępne dla klienta, dzięki czemu tak wiele osób może korzystać dziś z usług tego operatora. Oczywiście wszystkie ceny i pakiety z różnymi możliwymi rozwiązaniami, zależne są od konkretnego typu umowy, na jaki zdecyduje się klient, a także od czasu, przez który dana umowa obowiązuje.

Oferty godne uwagi - zobacz

Najnowsze oferty