W tej zakładce znajduje się odnośnik do strony startowej, ogłoszeń, regulaminu oraz kontakt do nas. Zobacz także, co dziś polecamy!

Dziś polecamy!

Currency One SA - Walutomat, największa platforma wymiany walut online w Polsce. ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Profesjonalne kursy Nie czekaj Poznaj ofertę
Tanio !
Znakomite szkolenia Zobacz koniecznie  

Sprawdź ofertę
Wygodnie !

A A A

Idea Bank - Lokata Happy Pro

Oferta bankowa!

Opis

Idea Bank - Lokata Happy Pro. Oferta tylko dla nowych klientów, kwota lokaty od 20 000,01 do 200 0000 zł, oprocentowanie 2,3% w skali roku, okres lokaty 3 m.

Wejdź i wypełnij poniższy formularz, by załatwić sprawę

Informacje dodatkowe

Inwestycje i Giełda - Rodzaj Lokaty bankowe
Inwestycje i Giełda - organizacje Idea Bank

.

Rachunek inwestycyjny i fundusz inwestycyjny

W sytuacji, w której każdego miesiąca nasz budżet jest na plusie i możemy odłożyć część wypłaty warto zrobić coś, żeby pieniądze pracowały na siebie. Jeśli trzymamy gotówkę w przysłowiowej skarpecie czy też na koncie bankowym nie mamy żadnego zysku, a wręcz przeciwnie, spotykamy się ze stratą z racji na inflację - towary i usługi drożeją, więc wartość naszych oszczędności spada - mamy coraz mniejszą moc nabywczą. Rozwiązaniem okazuje się odpowiednie inwestowanie naszych oszczędności, tak żeby pieniądze zapracowały na siebie.

Do dyspozycji mamy ciekawe rozwiązanie jakim jest rachunek inwestycyjny. Przy jego pomocy możemy stać się posiadaczami tak zwanych papierów wartościowych. Rachunek jest zarządzany przez maklerów z danego domu maklerskiego.
Innym rozwiązaniem jest fundusz inwestycyjny, w którym nie musimy posiadać wysokich kwot do inwestycji, z racji na to, że w jeden fundusz inwestuje wielu uczestników.

Niezależnie od tego w jaki sposób zdecydujemy się inwestować nadwyżki naszych pieniędzy warto zorientować się w temacie i wybierać tylko te opcje, które zapewniają bezpieczeństwo i realne zyski. Możliwości jest wiele! Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Pomocne tagi: rachunek inwestycyjny, fundusz inwestycyjny, fundusze inwestycyjne, w co zainwestować,

Oferty godne uwagi - zobacz

Axi Card - Karta kredytowa Axi Card. Brak opłat za ...
Currency One SA - Walutomat, największa platforma ...
Internetowykantor Pl - Wymiana walut Pierwszy w Po ...
IKZE - Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytaln ...

 

Qxvc1uYaUNoEyM5RiGXqBe6MD1ONd7