W tej zakładce znajduje się odnośnik do strony startowej, ogłoszeń, regulaminu oraz kontakt do nas. Zobacz także, co dziś polecamy!

Dziś polecamy!

A A A

Serwis ukierunkowany dla osób poszukujących ofert bankowych, finansowych, ubezpieczeniowych jak i telekomunikacyjnych z rozwinięciem na elementy ofert sieciowych różnego rodzaju jak i rozrywki. Zobacz proszę co mam do przekazania! .

Istnieje wiele portali finansowych z tą różnicą, że są one o tematyce ściśle ukierunkowanej bez dodatkowych ofert powiązanych tematycznie - Taka sprzedaż aktywna z propozycją. Zamieszczając oferty istnieje małe prawdopodobieństwo, że ktoś będzie zainteresowany jedną konkretną ofertą. Aby pobudzić rynek finansów na terenie RP postanowiłem stworzyć taki właśnie serwis o profilu ogólnym. Wydawać by się mogło, że mam znaczną wiedzę na pewne tematy, ale po wielu miesięcznej batalii z odpaleniem takiego serwisu mogę powiedzieć z całym szacunkiem "Wiem, że nic nie wiem!" a propozycje, które zawarłem wydają się być trafne - moim zdaniem.

Dla kogo ten serwis stworzyłem ?

1Dla osób i firm, które chcą szukają rozwiązań finansowych, ubezpieczeniowych i telekomunikacyjnych.

2Dla osób i firm, które chcą, oprócz produktów finansowych rozeznać temat innych powiązanych ofert, których nie ma w większości serwisów. 

3Połączenie nabywców, czyli was i sprzedawców takich ofert poprzez tę formę nawiązywania kontaktów handlowych to chyba dobry pomysł. Mam nadzieję, że ja osobiście także skorzystam z wielu okazji.

Serwis i-pasaz.pl na początek zostanie wprowadzony jako serwis z możliwością przeglądania i wyboru tematycznej oferty, lecz po jakimś czasie zostanie wprowadzona możliwość dodawania swoich ofert za opłatą. 

4Całość serwisu została tak przygotowana, by ułatwić wyszukiwanie produktów w niezwykle łatwy sposób.

5Przy wyszukiwaniu ofert interfejs został tak dopracowany, by ułatwić maksymalnie użytkownikom wyszukanie informacji.

6W skład i-pasaz.pl wchodzą także regionalne serwisy posiłkowe :

  • https://www.nowysacz.i-pasaz.pl
  • https://krakow.i-pasaz.pl
  • https://tarnow.i-pasaz.pl
  • https://gorlice.i-pasaz.pl
  • https://brzesko.i-pasaz.pl
  • https://bochnia.i-pasaz.pl
  • https://wieliczka.i-pasaz.pl

Pozdrawiam Admin i Twórca Janek Opolski

 

Qxvc1uYaUNoEyM5RiGXqBe6MD1ONd7