W tej zakładce znajduje się odnośnik do strony startowej, ogłoszeń, regulaminu oraz kontakt do nas. Zobacz także, co dziś polecamy!

Dziś polecamy!

Bank BNP Paribas S.A. - Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Zgarnij podarunek” ...
A A A

Czym jest bankowa informacja kredytowa wie każdy, kto przynajmniej raz w życiu brał kredyt. Raport BIK (Biuro Informacji Kredytowej) to nic innego jak historia naszych zobowiązań w różnych bankach.

Jak sprawdzić czy jesteśmy w BIK? Otóż nic prostszego niż skorzystanie ze strony internetowej Biura Informacji Kredytowej. Będzie to wymagało oczywiście potwierdzenia swojej tożsamości i wykupienia jednego z pakietów raportów. Bankowa informacja kredytowa zostanie też wyrażona w tzw. ocenie punktowej, na podstawie której banki rozstrzygają przyznanie kredytu. Taki raport możemy uzyskać sami, a może także dostać go bank, z którym chcemy się związać. Jest to naturalna procedura weryfikacji naszej zdolności kredytowej. Aby być jednak na bieżąco z całością kwestii finansowych i zobowiązań wart od czasu do czasu sprawdzić swoją bankową informację kredytową. Bądźmy ostrożni i pamiętajmy, żeby każdorazowo dogłębnie zastanowić się nad kwestią wzięcia pożyczki uwzględniając przy tym naszą informację kredytową, aktualną sytuację finansową i wydatki.

Pomocne tagi: informacja kredytowa, jak sprawdzić czy jestem w bik, bankowa informacja kredytowa

.

 

Qxvc1uYaUNoEyM5RiGXqBe6MD1ONd7