W tej zakładce znajduje się odnośnik do strony startowej, ogłoszeń, regulaminu oraz kontakt do nas. Zobacz także, co dziś polecamy!

Dziś polecamy!

.

A A A
5.00 ( 1 głosów )

Najtańszy abonament z telefonem, czy najtańszy abonament bez telefonu - Procedura 

Pytania i odpowiedzi, czyli jak zarejestrować się w danej sieci GSM, by załatwić nowy abonament lub go przedłużyć! 

Wiele osób bazuje na salonach i punktach obsługi danej sieci. Czyli idziemy do salonu i jest nam proponowany abonament z telefonem, abonament bez telefonu, telefon oraz inne dodatkowe usługi. W ogólnym założeniu ma to sens jeśli mamy dużo czasu. Większość z nas jednak chce załatwić to online bez żadnych wizyt w salonie.

Jaki wybrać abonament z telefonem lub bez telefonu pozostawiam w Twojej gestii.

Obojętnie, czy wybierzemy najtańszy abonament z telefonem, czy też najtańszy abonament bez telefonu, Musisz zrobić kilka kroków, by załatwić to online?

Jeśli chcemy załatwić nowy numer, nowy abonament, czy telefon - wchodzimy na daną propozycję (U nas daną sieć), przechodzimy do odpowiedniej oferty i jeśli nam się spodoba zakładamy konto (Rejestrujemy się). Podajemy niezbędne informacje jak Nazwisko Imię, login, hasło , mail itp. Czyli podajemy te dane jakie są wymagane przy rejestracji. Konto wymaga zazwyczaj potwierdzenia podczas rejestracji. Po założeniu i aktywacji konta możemy dokonać wszystkich formalności, włącznie z wyborem numeru telefonu, wyborem odpowiedniego aparatu telefonicznego, czy smartfona, jak i wysokości abonamentu, itp. Itd.

Zakończeniem tego jest wygenerowanie umowy abonenckiej, która przesyłana jest mailem.
W skrócie:

  1. Wchodzimy na daną ofertę na naszej stronie. 
  2. Po wybraniu odpowiedniej, przechodzimy do danej sieci GSM, 
  3. Na stronie operatora, szukamy najlepszej opcji cenowej,
  4. Rejestrujemy się (Zapisujemy login, hasło) - jeśli mamy już konto, pomijamy ten krok.
  5. Potwierdzamy rejestrację
  6. Wybieramy wcześniej wybraną ofertę, potwierdzamy
  7. I już jest ok
  8. Zazwyczaj umowa jest generowana automatycznie 

p.s. Ważne jest to by zrobić to za pomocą naszego serwisu ?

Jak przedłużyć abonament?

Przedłużyć abonament można tak samo jak w przypadku nowego abonamentu, z tą różnicą, że wybierasz opcję „przedłuż”. Wymaga to jednak zalogowania na swoje konto w danej sieci. Po zalogowaniu się (O ile nie masz jeszcze konta w danej sieci zarejestruj się, podając opcję swojego używanego telefonu.) wyszukaj opcję przedłuż abonament – i tyle.

Jak przenieść numer telefonu do innej sieci GSM?

Sama procedura przejścia z jednej sieci do drugiej też jest możliwa i łatwa do załatwienia online. Sieci GSM bardzo czytelnie przygotowały różnego rodzaju procedury, dlatego każdy poradzi sobie sam w tej kwestii. Wystarczy się zalogować, wyszukać opcję przenieś numer i działać zgodnie z wytycznymi.  

Jak załatwić nowy numer telefonu i abonament?

Zasada jest bardzo prosta! Wyszukać odpowiednią ofertę, zarejestrować się w danej sieci GSM i postępować z wytycznymi. Każda sieć ułatwia załatwienie nowego numery telefonu. Karta SIM przychodzi na wskazany adres. Jeśli wybierzemy abonament z telefonem przyjdzie karta SIM wraz z telefonem. 

 

Ocena

Cena
5.00
Stan produktu
5.00
Wysyłka
5.00

Najnowsze oferty