W tej zakładce znajduje się odnośnik do strony startowej, ogłoszeń, regulaminu oraz kontakt do nas. Zobacz także, co dziś polecamy!

Dziś polecamy!

Bank BNP Paribas S.A. - Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Zgarnij podarunek” ...
A A A

Artykuły & Blog! Jak oszczędzać pieniądze Blog

Prowadząc nasze finanse domowe, bardzo często nie odkładamy żadnych pieniędzy na czarną godzinę. To duży błąd, ponieważ odpowiednie zarządzanie finansami pozwala na gromadzenie oszczędności, które nie tylko mogą nam się przydać w trudniejszych chwilach, ale też mogą być doskonałą bazą pod późniejsze inwestycje. Takie środki mogą być też wydawane na różne przyjemności. Z pomocą przychodzi nasz bloq o oszczędzaniu. Wyobraźmy sobie, że miesięcznie odkładamy kwotę 500 złotych. Taka kwota, która być może stanowi 20, czy nawet tylko 10% naszego miesięcznego przychodu odkładana co miesiąc, po roku przerodzi się w oszczędności rzędu aż 6000 złotych! Oczywiście, nie licząc odsetek bankowych, które co prawda obecnie nie są zbyt duże i oscylują w granicach zaledwie 1-2% w skali roku, ale zawsze mogą stanowić miły dodatek i przydać się na przykład do wykupienia romantycznej kolacji. Uzbierana kwota kilku tysięcy rocznie to już duża suma. Możemy za nią pojechać na wymarzone wakacje. Niniejszy blog o finansach mówi nam, że zarządzanie finansami jest proste, dlatego warto odkładać drobne kwoty i planować nasze finanse domowe tak, by przyniosło to namacalne efekty. Form oszczędzania jest wiele. Ten blog finansowy postara się odpowiedzieć na pytanie: jak oszczędzać pieniądze blog - artykuły.

Pomocne tagi: blog finansowy, blog o oszczędzaniu, jak oszczędzać pieniądze blog, blog o finansach, oszczędzanie blog

.

W jakim banku konto firmowe? Zakładać, czy nie zakładać? Na pierwszy rzut oka temat może wydawać się banalny ale może się okazać, że jest bardzo istotny, głównie dla nowych przedsiębiorców. Ponieważ nikt nie zmusza nas do zakładania nowego konta w banku i nie ma takiego obowiązku, niemniej jednak wydaje się, że zdecydowanie warto zastanowić się, przed podjęciem takiej decyzji, z czym to się wiąże.

chwilówki bez sprawdzania baz przez internet

Na chwile obecną bardzo dużo firm internetowych proponujących kredyty gotówkowe oferuje swoim klientom możliwość zaciągnięcia pożyczki bez sprawdzania w bazach danych (np. BIK i KRD). 

W dzisiejszych czasach posiadanie własnego środka transportu nie jest już niczym luksusowym. Co więcej, znacznie wydłużył się czas jaki ludzie spędzają w samochodach. Często zmuszeni jesteśmy dojeżdżać codziennie wiele kilometrów do miejsca pracy.

Czym jest bankowa informacja kredytowa wie każdy, kto przynajmniej raz w życiu brał kredyt. Raport BIK (Biuro Informacji Kredytowej) to nic innego jak historia naszych zobowiązań w różnych bankach.

Wraz ze wzrostem świadomości finansowej w naszym kraju notuje się coraz więcej kredytów konsolidacyjnych. Konsolidacja kredytu jest niczym innym jak połączeniem wszystkich finansowych zobowiązań w jedno. Pozwala to nam często zmniejszyć finalną, miesięczną ratę.

 

Qxvc1uYaUNoEyM5RiGXqBe6MD1ONd7